• کارگران کارخانه ماشین‌سازی تبریز بر سر کار حاضر شده‌اند/ آنان نگران امنیت شغلی‌شان بودند/ مدیران کارخانه باید دغدغه‌ها را رفع و برنامه‌شان را ارائه دهند
فرماندار تبریز؛

کارگران کارخانه ماشین‌سازی تبریز بر سر کار حاضر شده‌اند/ آنان نگران امنیت شغلی‌شان بودند/ مدیران کارخانه باید دغدغه‌ها را رفع و برنامه‌شان را ارائه دهند

اخبار ایلک - راستگو گفت: با ورود فرمانداری تبریز به موضوع اعتصاب کارگران کارخانه ماشین‌سازی تبریز موضوع حل شد و آنان بر سر کار بازگشتند.

به گزارش اخبار ایلک از آناج، علیار راستگو با اشاره به اعتراض کارگران کارخانه ماشین‌سازی تبریز نسبت به عدم وجود برنامه برای آینده مجموعه، ابراز داشت: دیروز کمیسیون کارگری در محل حاضر و با کارگران و نماینده آنان گفت‌وگو کرد، حقوق و مزایای خرداد ماه کارکنان پرداخت شده است و در این رابطه مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه کارگران نسبت به سرنوشت کارخانه احساس مسئولیت می‌کنند و نگران آینده شغلی‌شان هستند، تصریح کرد: در حال حاضر کارگران بر سر کار حاضر شده‌اند و مشغول فعالیت هستند و مالک کارخانه باید دغدغه‌های مسئولان استان و کارگران را رفع نماید.

فرماندار تبریز با اعلام اینکه کارخانه ماشین‌سازی یکی از برندهای کشور است و نباید در عرصه کنونی اجازه پس‌رفت آن را داد، یادآور شد: بنده سه هفته قبل از مالک جدید مجموعه خواستم دغدغه‌هایمان را رفع کند و اکنون نیز بر تامین مواد اولیه، بروزرسانی تکنولوژی و ایجاد فضای کسب و کار تاکید داریم.

وی در پایان اظهار داشت: اصولاً مدیران کارخانه بایستی برای آینده مجموعه برنامه داشته باشند و با تغییر رویکردها حرکت کنند، ما مدافع و پشتیبان کارگران هستیم و خود را موظف به حل مشکلات آنان می‌دانیم.

انتهای پیام/

ایلک نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید

farhangi
farhangi

نظرات
  • نظری ثبت نشده است !
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.