• لیکنز: خوشحالم که بازیکنان تراکتور بازی را کنترل کردند/یک تیم کامل هستیم
اگر قرار بود استوکس در هر بازی 4 گل بزند باید او را به بارسا منتقل می‌کردیم

لیکنز: خوشحالم که بازیکنان تراکتور بازی را کنترل کردند/یک تیم کامل هستیم

اخبار ایلک - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: خیلی خوشحالم که بازیکنان تراکتور بازی را کنترل کردند، باید تمرینات سخت‌مان را ادامه دهیم.

به گزارش اخبار ایلک از خبرگزاری فارس از تبریز، جورج لیکنز سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی مقابل تیم نفت مسجدسلیمان گفت: اولین بازی ما بعد از یک مدت طولانی بود که به نتیجه سه بر صفر دست پیدا کردیم و پیروزی خوبی برای ما بود. همانطور که می‌دانید بازیکنان ملی‌پوشان ما تازه به جمع ما اضافه شده بودند خیلی‌ها به من می‌گفتند بازی دادن به بازیکنان ملی‌پوش می‌تواند یک ریسک باشد.ولی از نظر من این هیچ ریسکی نبود و من دوست داشتم از آنها استفاده کنم. در دو سه هفته گذشته تمرینات بدنی پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و به همین خاطر در ابتدای بازی ریتم بازی کمی پایین بود اما در ادامه خیلی بهتر شدیم

وی ادامه داد: تیم نفت مسجدسلیمان سازماندهی دفاعی خیلی خوبی داشت و خیلی مهم بود که بچه‌های ما تمرکزشان را حفظ کنند، احساسی بازی نکنند و همان چیزهایی را که می‌خواستیم در طول بازی انجام دهند. چیزی که خیلی برای ما مهم بود این بود که گلی دریافت نکردیم و زدن سه گل برای ما خیلی فوق‌العاده بود. بین دو نیمه در صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم آنها را وادار کردیم که بازی را بالا بیاورند، فرصت‌های خیلی زیادی داشتیم سه گل زدیم و چندین گل دیگر هم می‌توانستیم بزنیم. یک چیز طبیعی بود که اکبر ایمانی به زمان نیاز داشت تا خودش را در بازی پیدا کند اما در نیمه دوم عملکردش خیلی بهتر شد.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به ابراز خوشحالی از اینکه تیمش مصدوم نداشت، گفت: از همین الان باید آماده بازی با نساجی بشویم. شنبه اینجا را ترک می‌کنیم برای اینکه به قائمشهر برویم. فوتبال همین است ما بازی را برده‌ایم و الان باید برای بازی بعدی آماده بشویم. خیلی از این خوشحالم که بازیکنانم امروز بازی را کنترل کردند. کار اضافه‌ای انجام ندادند

وی در ادامه افزود: عملکرد داوری در امروز خیلی خوب بود مخصوصا داور وسط. یکشنبه همانطور که می‌دانید ما بازی خیلی سختی داریم. روی چمن مصنوعی بازی می‌کنیم نساجی هواداران بسیار زیادی دارد و بازی کردن در آنجا خیلی می‌تواند سخت باشد. جلالی سرمربی جدید نساجی هستند آنها در نیم‌فصل تغییرات زیادی داشتند. از هواداران‌مان که امروز مقابل نفت مسجدسلیمان ما را حمایت کردند تشکر می‌کنیم. همانظور که دیروز گفتم کار سختی انجام داده بودیم و باید تمرینات سخت‌مان را ادامه بدهیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: سوالی که کردید که آیا من باید تیم‌های دیگر را آنالیز کنم، بله. من باید این کار را در مورد تیم‌های رقیب انجام بدهم، بعضی وقت‌ها بازی به ضربات ایستگاهی بستگی دارد. ضربات ایستگاهی خیلی دخیل هستند ما امروز یک متوسط ضربات ایستگاهی داشتیم که توانست به ما خیلی کمک کند

وی عنوان کرد: خیلی خوشحالم از اینکه هواداران ما را طوری حمایت کردند که تمام اعضای تیم شجاعت پیدا کردند و این در بازی به کمک ما آمد. امیدوارم تیم‌مان را رفته رفته به جایی برسانیم که روند حرفه‌ای‌مان را افزایش بدهیم. همانطور که می‌دانید نتیجه سه بر صفر نتیجه خیلی خوبی است برای تیم که می‌خواهد قهرمان شود اما این تازه اول کار ماست باید کارهای سختی انجام دهیم در هفته‌های آینده باید تمرینات خیلی سختی انجام بدهیم. ساسان انصاری در بازی بعدی محرومیتش تمام می‌شود و می‌تواند برای ما بازی کند. خیلی خوب بود که ما در این زمین توانستیم بازی را کنترل کنیم و به تیم حریف ضربه بزنیم و در آخر به آنچه می‌خواستیم دست پیدا کردیم.اول از همه این سه امتیاز را تقدیم می‌کنم به هواداران‌مان که ما را تشویق کردند و بعد از آن به رئیس باشگاه. به تیم ماشین‌سازی هم تبریک می‌گویم که توانست به عنوان دیگر تیم تبریز برنده باشد.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا شما یک مربی ریسک‌پذیر هستید، گفت: در زندگی آدم باید ریسک‌پذیر باشد امروز  مهم بود که ما در نیمه اول بازی را کنترل کنیم مثل این می‌ماند که شما می‌خواهید یک ماشین را برانید باید کنترل ماشین را در دست داشته باشید و با سرعت مناسب برانید و می‌توانید سرعت را زیاد کنید که این ریسک است. سؤال خوبی پرسیدید همین سه بازیکن ملی‌پوشی که من بازی دادم خودش می‌تواند یک ریسک باشد.

وی در ادامه اینکه چطور سه بازیکن تیم ملی را با بقیه بازیکنان تیم هماهنگ کرده است، گفت: به نظرم تجربه آنها برای این بازی کافی بود مسعود ۳۴ سال سن دارد و این برای این بازی کافی بود من هم تیم ملی را خوب می‌شناسم و هم باشگاهم را خوب می‌شناسم. می‌دانستم که بازیکنان قرار است با چه شرایطی از تیم ملی برگردند و شناخت کاملی داشتم قبل از اینکه بخواهند به اینجا بیایند. ولی در کل آن چیزی که باعث می‌شود موفق شویم کار تیمی است ما الان یک تیم کامل هستیم نه اینکه بگویم امروز سه بر صفر برده‌ایم و همه چیز تمام شده است.

لیکنز در پاسخ به این سؤال که امروز شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، گفت: این حرفی را که زدید قبول دارم همان چیزی بود که می‌خواستیم. صحبتی که بین دو نیمه داشتیم هدف اول‌مان این بود که تیم حریف را خسته کنیم با حفظ توپ و پاس قصد داشتیم از فضایی که تیم مسجدسلیمان به ما می‌دهد استفاده کنیم من فکر می‌کنم سمت فروزان فقط یک توپ آمد ما بیشتر قصد داشتیم بازی را کنترل کنیم و هدف‌مان برد بود همانطور که امروز دیدید توانستیم بالای ۷-۸ موقعیت گل ایجاد کنیم چیزی که مهم بود این بود که ما وقتی گل زدیم گلی دریافت نکردیم.

وی در خصوص اینکه آیا در بازی با تیم‌های قدرتمند لیگ برتر برنامه‌ای دارد تا موقعیت‌های گل تبدیل به گل شود، گفت: مهم‌ترین برنامه‌ای که دارم بازی بعدی مقابل نساجی است. همانطور که می‌دانید بازیکنان ملی‌پوش ما تازه به جمع ما اضافه شده‌اند. ما دو جلسه آمده‌ایم کاری که باید بکنیم این است که آنها را از نظر ذهنی آماده کنیم که در آینده بتوانیم تیم بهتری داشته باشیم.

سرمربی تراکتورسازی در پایان گفت: همین که یک توپ به سمت دروازه ما آمد یعنی اینکه ما دفاع تیمی خیلی خوبی داشتیم و این باعث شد امروز گلی دریافت نکنیم من همینطور از عملکرد محسن راضی هستم.  از عملکرد اخباری هم راضی هستم و دو گلر خوب دارم. قطعاً دوست داریم در هر بازی گل نخوریم و گل‌های زیادی بزنیم این خیلی مهم است که خط دفاعی ما مانند در باز نباشد ما باید این در را همیشه ببندیم.  شاید این اتفاق در این بازی می‌افتاد که یک توپ به صورت اتفاقی وارد دروازه ما می‌شد آن موقع ما باید حمله می‌کردم و شاید در ضد حمله گل دوم را هم می‌خوردیم

لیکنز افزود: تغییر پست‌هایی که انجام دادیم فقط بین سوگیتا و اشکان نبود ما در خط جلو مدام تغییرات ایجاد کردیم اگر می‌خواستیم ثابت بازی کنیم و غیرقابل پیش‌بینی باشیم برای حریف خیلی راحت می‌توانست باشد چیزی که به ما خیلی کمک کرد جابه‌جایی‌ها در خط جلو و تغییر پست بازیکنان بود. به تیم حریف هم تبریک می‌‌گویم آنها آنالیز خوبی از ما داشتند از این به بعد باید سعی کنیم فشار را بر روی تیم حریف بیشتر کنیم. شما می‌دانید که استوکس مثل یک ماشین گلزنی می‌ماند من از او نمی‌خواهم به عقب بیاید و دفاع کند من از او می‌خواهم فقط جلو بایستد و برای من گل بزند. اگر قرار بود او ۴-۵ گل بزند باید او را به بارسلونا ترانسفر می‌کردیم بهتر است که فعلاً پیش ما بماند.

انتهای پیام/

با کانال تلگرامی اخبار ایلک همراه شوید

farhangi
farhangi

نظرات
  • نظری ثبت نشده است !
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.