• پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی پیش از همه بر روی دوش جوانان قرار دارد/ 22 بهمن نقطه عطفی در تاریخ معاصر ماست
معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی؛

پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی پیش از همه بر روی دوش جوانان قرار دارد/ 22 بهمن نقطه عطفی در تاریخ معاصر ماست

اخبار ایلک - شهرتی‌فر گفت: پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی پیش از همه بر روی دوش جوانان قرار دارد و نقش جوانان که آینده‌سازان مملکت هستند در جهت همراهی با خیزش اسلامی و انقلابی مردم در تضمین آینده ضرورت دارد.

به گزارش اخبار ایلک از آناج، رحیم شهرتی‌فر در خصوص لزوم شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال اظهار داشت: در انقلاب اسلامی ما 22 بهمن یوم‌الله نامیده شده زیرا نقطه عطفی در تاریخ معاصر ماست و تحول بنیادین از همه جهات از جمله سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و تامین آزادی شروعش از 22 بهمن است.

وی ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل و شهدا که برای استقلال و آزادی کشور از جانشان گذشته‌اند، می‌تواند هم تاثیرات داخلی و هم بین‌المللی داشته باشد که تاثیرات داخلی آن منجر به وحدت، انسجام و سیر مسیر در راستای اهداف انقلاب دارد اما تاثیرات بین‌المللی آن به نظر بنده مهم‌تر است.

معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی در خصوص ناامیدی دشمن با حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن عنوان کرد: این حضور می‌تواند دست طعمکار دشمنان را قطع کرده و رابطه مستحکم مردم انقلابی اثبات کند تا تمام کسانی که در خیال نابودی جمهوری اسلامی و توطئه هستند مایوس و ناامید شوند.

وی با اشاره به حضور در راهپیمایی 22 بهمن متذکر شد: با گذشت 39 سال از انقلاب اسلامی به یاد ندارم که هیچ سالی از این راهپیمایی غفلت کرده و در آن شرکت نکرده باشم.

شهرتی‌فر با بیان اینکه پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی پیش از همه بر روی دوش جوانان قرار دارد، تاکید کرد: نقش جوانان که آینده‌سازان مملکت هستند در جهت همراهی با خیزش اسلامی و انقلابی مردم در تضمین آینده ضرورت دارد و اطمینان دارم که جوانانمان نیز از این درک عمیق برخوردارند و با حضور در 22 بهمن و به دوش کشیدن پرچم کشورمان شکوه زیادی به این راهپیمایی عظیم خواهند بخشید.

انتهای پیام/

با کانال تلگرامی اخبار ایلک همراه شوید

farhangi
farhangi

نظرات
  • نظری ثبت نشده است !
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.