• لزوم پیگیری اعتبارات توسط دستگاه‌های آذربایجان‌شرقی برای اعتبارات تبریز 2018
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی تاکید کرد:

لزوم پیگیری اعتبارات توسط دستگاه‌های آذربایجان‌شرقی برای اعتبارات تبریز 2018

اخبار ایلک - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی با اشاره به محل‌های تأمین اعتبارات پروژه‎های تبریز 2018 گفت: بخشی از 10 درصد ردیف‌های متمرکز در ستاد مرکزی تصویب می‌شود، ولی هر دستگاه استانی باید پیگیر اعتبار مربوطه باشد.

 به گزارش اخبار ایلک از ایسنا، داود بهبودی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار کرد: در خصوص تبریز 2018 نقش مسئولیت اجتماعی مردم بسیار مهم می‌باشد و دستگاه‌های دولتی در واقع تسهیل‌گر و بسترساز هستند و محوریت با بخش عمومی غیردولتی مثل شهرداری‌هاست.

وی بر لزوم آماده‌سازی فرهنگی در مردم و صنوف برای مواجهه با این رویداد تاکید و تصریح کرد: مردم کوچه و بازار و فرهنگ‌های رفتاری آن‌ها نقشی بسیار فراتر از المانهای کالبدی دارند.

بهبودی با اشاره به جلسه مشترک ستاد ملی و استانی تبریز 2018 با حضور معاون رئیس جمهور متذکر شد: به نظر میرسد نحوه ارائه گزارش کارگروه‌های مختلف چندان مطلوب نیست و باید این رویه را اصلاح کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامهریزی آذربایجانشرقی با بیان اینکه منابع تامین اعتبارات پروژه‌های تبریز 2018 از چند محل اعتبارات استانی، شهرداری، 10 درصد ردیف‌های متمرکز سالهای 96 و 97 و ردیف اختصاصی سال 97 است، افزود: بخشی از 10 درصد ردیف‌های متمرکز در ستاد مرکزی تصویب می‌شود، ولی پیگیری آن به عهده استان بوده و هر دستگاهی باید پیگیر اعتبار مربوطه باشد.

وی خاطرنشان کرد: هر قدر بتوانیم از چنین محل‌هایی اعتبار جذب کنیم به نفع شهر تبریز و استان آذربایجان‌شرقی خواهد بود.

بهبودی در ادامه یادآور شد: محورهای گردشگری تبریز 2018 به غیر از تبریز باید بازگشایی و کارکرد و عملکردهای هر محور باید تعیین شوند و هر محور دارای سند برنامه‌ای باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامهریزی آذربایجانشرقی گفت: مدیریت پروژه تبریز 2018 فقط متوجه میراث فرهنگی نیست و تمام دستگاه‌ها باید در این حوزه وظایف خود را بدانند و آنها را عملیاتی کنند.

انتهای پیام/

farhangi
farhangi

اخبار مرتبط
نظرات
  • نظری ثبت نشده است !
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.